Co to są presety?

Jeśli choć raz przyszło Ci do głowy, by ręcznie dostosować kontrast lub nasycenie kolorów, wiesz, jak uciążliwe jest to zadanie – zwłaszcza w zaawansowanych programach do obróbki zdjęć, takich jak Lightroom. Zmiana parametrów każdej fotografii, gdy masz ich kilkadziesiąt lub kilkaset, to czasochłonne i żmudne zadanie. Na szczęście niektóre programy umożliwiają zapisanie ulubionych filtrów, co ułatwia ich ponowne wykorzystanie. To właśnie presety na Instagrama. Teraz możesz ściągnąć gotowe ustawienia, które automatycznie nadadzą zdjęciom fajnego klimatu. Wybierz filtry spośród kilku dostępnych paczek i ciesz się świetnym efektem i poprawioną jakością fotografii.

Presety na instagram przed i po
Presety na instagram - przed i po
presety do zdjęć - zatoka wraku Zakynthos
Presety do zdjęć - zatoka wraku Zakynthos

Czy warto kupić presety na Instagram?

Opłaca się ściągnąć gotowe filtry do zdjęć, zwłaszcza jeśli na co dzień pracujesz z wieloma plikami. Oszczędzisz czas spędzony na ręcznym dostosowywaniu parametrów dla każdej fotografii osobno. Kup presety od Flav Away i jednym kliknięciem wyedytuj zdjęcia. Dzięki temu zyskasz więcej czasu na to, co naprawdę kochasz. Podczas gdy Twój profil na Instagramie zwiększy zasięgi niskim nakładem pracy, Ty zaplanujesz kolejną podróż.

Dodatkowo jeśli dopiero zaczynasz przygodę z programem Lightroom, gotowe filtry do zdjęć online pomogą Ci nauczyć się, jak samodzielnie podkręcać parametry. Nie musisz tracić czasu na eksperymenty. Dzięki presetom szybko złapiesz wprawę – już niedługo będziesz tworzyć swoje własne filtry. Tymczasem możesz już teraz cieszyć się lepszą kolorystyką i jakością zdjęć.

Instagram umożliwia bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami zainteresowanymi współpracą. Dzięki presetom zwiększysz swoje szanse na wybicie się z tłumu. Twój profil zyska na popularności dzięki pięknym zdjęciom, a także wzbudzi więcej zaufania. Potencjalni klienci wezmą Cię za osobę profesjonalną i zapragną reklamować się u Ciebie.

Którą paczkę presetów wybrać?

Sklep Flavaway oferuje kilka zestawów filtrów. Każdy z nich odpowiada na konkretne potrzeby. Jak zdecydować, którą paczkę wybrać? Przejrzyj swoje zdjęcia i zdecyduj, czy zależy Ci na rozjaśnieniu zbyt ciemnych elementów, ociepleniu kolorów czy wydobyciu błękitnych tonów. A może chcesz pochwalić się romantycznymi zachodami słońca? Mam coś specjalnie dla Ciebie. Do powstania każdego zestawu zainspirowała mnie niepowtarzalna atmosfera miejsc, które odwiedziłam. Teraz i Ty możesz przenieść ten klimat na własne fotografie.

Presety do zdjęć - jordania
Presety do zdjęć - Mount Nebo Jordania
  • Aruba Collection – paczka uniwersalnych filtrów, dzięki którym podkręcisz jakość wszystkich zdjęć z podróży. Znajdziesz tu zarówno presety podkreślające zachody słońca, jak i te wydobywające lazur wody. Idealne do obróbki zdjęć z wakacji spędzonych na egzotycznych wyspach. Z pomocą dedykowanego filtra poprawisz też efekt fotografii zrobionych w czasie golden hour. Wszystko, czego potrzebujesz na początek – w jednej paczce.
  • Jordan Collection – filtry ocieplające, idealne do zdjęć górskich krajobrazów, pustyni i plaż. Budują przyjemny kontrast, wydobywając detale i podkreślając błękit nieba. Dobrze ukazują klimat starożytnych budowli i antycznych zabytków. Urlop w Egipcie? Nie znajdziesz lepszych filtrów, podkreślających kolory piasków pustyni i monumentalnych piramid.
  • Pink Sunset – ten preset zmieni zdjęcia zachodów słońca w romantyczne pejzaże. Nadaje różowo-pomarańczowe tony, rozjaśnia zbyt ciemne fotografie. Uchwyć magię atmosfery, którą roztaczają ostatnie promienie słońca.
  • Athens Collection – lubisz fotografować zabytki? Myślisz o wakacjach nad morzem? Ta kolekcja jest dla Ciebie. Preset na Instagram z kolekcji Athens pozwoli podkreślić niesamowity błękit nieba i wody. Dodatkowo wydobędziesz wszystkie detale ze zdjęć budynków, których surowe barwy zyskają cieplejsze tony.

Wszystkie paczki presetów dostępne są w wersjach na aplikację mobilną lub desktop – dla Twojej wygody. Po ściągnięciu możesz z nich korzystać na każdym urządzeniu. Przejrzyj produkty, jakie oferuje sklep i ciesz się poprawioną jakością zdjęć. Twój profil na Instagramie zyska profesjonalnego charakteru, a klienci chętniej podejmą współpracę.